مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۱/۰۶/۲۳

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان با سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل مدیریت بحران استان کرمان: ظهر امروز مدیرعامل شرکت توریع نیروی برق شمال استان با سرپرست جدید اداره کل مدیریت بحران استان دیدار و گفتگو کرد.
محمد سلیمانی در این دیدار با تبریک انتصاب حمید سالخورده گفت: شرکت توزیع نیروی برق شمال استان،  با مقاوم سازی پایه ها و اصلاح شبکه توزیع سطح تاب آوری شبکه توزیع برق در شمال استان  در زمان بحران نظیر( سیل یا زلزله ) را ارتقا داده است.
🔴حمید سالخورده سرپرست جدید اداره کل مدیریت بحران استان نیز در این دیدار با تشکر از خدمات رسانی  همه جانبه شرکت توزیع نیروی برق شمال استان، این شرکت را بازویی پرتوان در کنار مدیریت بحران استانداری عنوان کرد و گفت: توزیع برق شمال استان همواره  در حوادث و بحران ها با حضور سریع و به موقع  مایه دلگرمی مدیریت بحران استان بوده  و نشان داده که از ظرفیت بالایی برخوردار میباشد و در حوزه توزیع برق نیز گام‌های خوب و رضایت‌بخشی برداشته‌است. 
🔴محمد سلیمانی با اشاره به اینکه حوزه خدمات توزیع برق شمال استان کرمان همواره جز مناطق با تعداد و شدت حوادث غیر مترقبه بالاست اظهارداشت:  این شرکت با استفاده از ظرفیت نیروهای کارآمد و با تجربه توانسته  بحران ها نقش آفرینی مثبت و مناسبی را به روز داده و در اکثر بخش ها از شرکت‌های خبره و پیشرو در سطح کشور باشد، گفت: صنعت برق استان کرمان و بخش توزیع به عنوان پیشانی صنعت برق کشور  از توانایی بالایی برخوردار است . 
🔵وی اضافه کرد: صنعت برق کشور در مدت  یکسال خدمت دولت مردمی سیزدهم برنامه ریزی دقیقی را طراحی و اجرا کرد به نحوی که در زمستان گذشته با تامین و مدیریت سوخت نیروگاهی و در تابستان سال جاری هم با مدیریت یکپارچه شبکه توانست بدون قطعی برق کشور را تامین کند.


منبع : اداره کل مدیریت بحران


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲